top of page

Kamplar

clipper 3.jpg
Yarı Yıl Basketbol Kampı - Antalya

Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları olarak Okulların Yarıyıl Tatiline girdiklerinde düzenlemiş olduğumuz yarıyıl kampında birçok farklı ilden gelen takımlarla maç yapma imkanı bulan sporcularımız turnuvanın heyecanını yaşarken yeni arkadaşlıklarda edinmektelerdir. Kamplarımızdan 2 ay önce tanıtımları başlayan organizasyonun kayıtlarını Hido ofislerinden yapabilirsiniz.

block hifo.jpg
Yaz Basketbol Kampı - Kuşadası

Yaz tatilinin başlaması ile Haziranda planlanan Yaz Kampımız Kuşadasında gerçekleştirilmektedir. Kampımızda sporcularımız basketbol maç ve antrenmanlarından boşta kalan zamanlarda da birçok farklı organizasyonlara katılmaktadırlar. Aqua Park , tekne turu , carting yarışları bunlardan bazılarıdır. Yaz Kampımız kamp tarihinden 2 ay önce satışı çıkmış olacaktır. Ayrıntılı bilgiyi Hido Ofislerinden alabilirsiniz.

image5.jpeg
Eurobasket Barcelona / Spain Camp

Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları olarak İspanyanın Barselona şehrinde hersene düzenlenen uluslar arası basketbol turnuvasına katılmaktayız. Avrupanın birçok ülkesinden 56 takımın katıldığı turnuvada bizlerde Hido Basket formalarımız ile Ülkemizi Temsil etmekten gurur duyuyor olacağız. Turnuva Haziran ayının sonunda gerçekleştirlecek olup ayrıntılı bilgiyi Hido Ofislerinden alabilirsiniz.

hidayet-türkoğlu milli tkm.jpg
Sezon Öcesi Performans Kampı

Kulüp takımlarımızın sezon öncesi performans arttırmaları için yapılan basketbol kampımız dır. Kulüp takımlarımızda oynayan sporcularımızın 6 gece 7 günlük performans kamplarına katılmaları zorunludur. Eylül ayının ilk haftası düzenlenen kampımız geçtiğimiz sezonlarda Eskişehir - Bolu - Ankara gibi şehirlerde gerçekleştirilen Kamp için bu sezon hazırlıklar devam etmektedir.

bottom of page